Bu yazımızda el bölgesine dövme yaptırmak ve bu konu hakkında ki detayları inceleyeceğiz..

Kalıcı dövme, her bölgeye uygulanabileceği gibi el bölgesine de sıklıkla uygulanmaktadır. Fakat el bölgesi, deri yapısı dolayısıyla kuru bir bölgedir. Sürekli aktif olarak hareket ettiği için esnek bir yapıya sahiptir ve çabuk kurur. Yani dövme açısından bakarsak renk olarak solgunluk (düzgün ve sıkı bir bakım yapılmazsa) sağlayacaktır. Memurluk, askerlik, polislik vb. gibi kuruluşlar için hazırlananlara hiç tavsiye etmiyoruz, hatta yapmamakta ısrarcıyız. Çünkü el bölgesine yapılan bir dövmenin kapatılması (gizlenmesi) neredeyse yüzde sıfıra yakın.
El bölgesine dövme yaptırırken, dövmecinizi iyi seçmelisiniz. Zira el bölgesine dövme yaparken hassas olmalı, makine vuruşunu ve (deriye nüfus edecek olan) iğne uzunluğunu iyi ayarlamalıdır.

Bu sebeplerden ötürü el bölgesine dövme yaptırmak isteyenlere, yaptırmamaları konusunda tavsiyelerimizi veriyoruz ve farklı bölgelere yönelmeleri hakkında önerilerde bulunuyoruz.

Eğer elinizde, parmaklarınızda bir dövme istemekte ısrarcıysanız, çok sıkı bir bakım yapmanız şart.
Peki nasıl yapılır bu bakım? İnceleyelim:

  1. Öncelikle dövmenizi 4-5 gün süresince sudan uzak tutmalısınız.
  2. Ortalama 30-45 dakikada bir bir dövmenize krem sürmelisiniz.
  3. Gece yatarken dövmenize krem sürüp, streç film ile sarmalısınız.
  4. Toz ve kirden dövmenizi uzak tutmalısınız. (Genel dövme bakımı)

 

Stüdyomuzda el bölgesi üzerine yapılan dövmelerde, müşterilerimize sonuna kadar anlayış gösteriyoruz. (Eğer bakım yapılmışsa) Dövmenizde her hangi bir problem (atma, solma gibi) oluştuğunda tekrar stüdyomuza davet ediyoruz ve rötuş yapıyoruz..

 

Diğer tüm sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için, hakkımızda sayfamızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Randevu almak isterseniz, randevu al sayfamızdan, randevularımız hakkında daha fazla bilgi alabilir, ve randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon