Hakkımızda

2013 yılında Ereğli / Zonguldak'ta dövme stüdyomuzu açtık. 4 ila 5 yıl kadar stüdyomuzu devam ettirdik.
2018 yılının sonunda, halen aktif hizmet vermekte olan Ereğli dövme stüdyomuzu kapattık.

2019 yılının başında şuan Keçiören / Ankara 'da bulunan dövme salonumuzu açtık ve şu anda da aktif olarak hizmet vermekteyiz.

2020 itibari ile Ereğli ilçesinin merkezinde de yeni bir stüdyo açacağız.

Stüdyomuzda en önem verdiğimiz nokta sizlerin hayatı. Kalıcı dövme, yapılış şekli ve yöntemleriyle sağlık açısından düşünüldüğünde tedbirli olmayı ve steril ekipmanlar kullanmayı gerektirmektedir.

Dövme salonumuzda müşterilerimizin iyiliği için tamamen steril ekipmanlar kullanmaktayız. Olabilecek tüm malzemelerimizi [iğne, mürekkep (boya potası) vb.] tek kullanımlık şekilde ve uluslararası sertifika sahibi olan markalardan temin etmekteyiz. (Kullandığımız markaları aşağıdan görebilir ve araştırabilirsiniz.)

Bloglarımızda bahsettiğimiz üzere her dövme sanatçısının kendine benimsediği ve çalıştığı belirli tarzlar vardır. Stüdyomuzda iki sanatçı olarak çalıştığımız için bu konuda sizler için daha fazla seçenek sunabiliyoruz.
Genel olarak çalıştığımız tarzlar;

  • Liner (Outline, Minimalist)
  • Blackwork / Dotwork
  • İllüstrasyon
  • Sketch (Eskiz)
  • Glitch
  • UV
Furkan ERGÜN
Dövme Sanatçısı
2013 yılından süregelen zamanda profesyonel olarak dövme sanatını icra etmekteyim.

Haritada Konumumuz

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon