Bu yazımızda randevu almadan önce bilinmesi gerekenlerden detaylı olarak bahsedeceğiz.

Günümüzde birçok dövme sanatçısı randevu ile hizmet vermektedir. Müşterilerin de buna saygı göstermesi ve randevu alması beklenmektedir.
Dövme yaptırmaya karar verdiyseniz ve sanatçınız randevuyla çalışıyorsa lütfen randevu alın.

Ereğli / Keçiören de bulunan dövme stüdyomuzda, bizde randevuyla çalışmaktayız.

Lütfen gitmeyeceğiniz gün ve saat için randevu almayın. Zaten çoğu sanatçı randevu yazmadan önce mantıklı olarak kaparo almaktadır. Bunun sebebi ise birçok insanın gitmeyeceği gün ve saat için randevu almasıdır. Bu sanatçıya ve stüdyoya büyük saygısızlıktır, çünkü müşteri gelmeden önce ön hazırlık yapılmaktadır ve o saatlerde başka müşteri alınamamaktadır. Lütfen böyle durumlarda empati yaparak karar verin.

(Kapora ücreti, dövme ücretinden düşülmektedir. Yani kapora için fazladan ödeme yapmıyorsunuz)

Eğer randevunuzu iptal etmeniz gerekiyorsa mümkün olan en kısa sürede sanatçınıza haber verin. Böylece yeriniz doldurulabilir ve o saatler için ön hazırlık gibi bir durum söz konusu olmaz.

Randevu aldığınız tarih ve saat gecikmeden ulaşabileceğiniz saatler olmalı. Örneğin 17:00’da gidebileceğiniz randevu için 16:00’a randevu almayın. Unutmayın karşınızdaki kişi o gün, o saatte ki zamanını size ayırmış, lütfen daha fazla bekleterek saygısızlık yapmayın. Bu hem dövme sanatçınızın modunu düşürecektir; birçok durumda çalışmayı da etkileyecektir. Hem de sizden sonraki müşterilerini de bekletmiş olacaksınız ve onlara da saygısızlık yapmış olacaksınız.

Randevu alırken sizlere model bilgisi sorulacaktır. Lütfen doğru yanıtlar verin ve eğer kararınız kesinleşmediyse aklınızdaki dövme modelinden bahsedin. Randevu süresi çalışmaya göre belirlenmektedir. Eğer özel tasarım yapılacaksa randevunuzu sadece stüdyomuza gelerek oluşturabilirsiniz.

Kısaca toparlarsak, randevu almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kesin kararlıysanız randevu alın.
  • Dövme sanatçınız kapora alıyorsa gayet haklı sebepleri var, lütfen saygı gösterin.
  • Gecikmeden ulaşabileceğiniz saatler için randevu alın. Eğer iş çıkışı vb. gibi durumlarda gelecekseniz, gerekirse 1 saat sonrasına randevu alın.
  • Aklınızdaki modelden dövme sanatçınıza doğru biçimde ve doğru boyutlarda bahsedin.

Ereğli / Keçiören de bulunan dövme stüdyomuzda dövme yaptırmak istiyorsanız lütfen randevu alınız.

Diğer tüm sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için, hakkımızda sayfamızdan daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Randevu almak isterseniz, randevu al sayfamızdan, randevularımız hakkında daha fazla bilgi alabilir, ve randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon