Ereğli’de dövmeci mi aramaktasınız? İletişim sayfamızdan Zonguldak / Ereğli’de bulunan dövme salonumuzla iletişime geçebilirsiniz.

İlk dövmelerini yaptırmayı düşünenler için, bir rehber niteliğinde olan blog yazımızdayız. Vakit kaybetmeden genel bir sıralamayla baştan sona dövme süreci:

  1. Öncelikle hangi bölgenize, hangi tarzda bir dövme yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz. Zira verdiğiniz karar hayatınızı etkileyecek durumlara gelebilir. Model ve bölge seçiminizde kararsızsanız bizlerle iletişime geçip destek alabilirsiniz.
  2. Çevrenizdeki dövme sanatçılarını araştırmalısınız. Dövmecinizi “bu stüdyo bana yakınmış”, “çok ucuz fiyatlara dövme yapıyor” mantığıyla lütfen seçmeyiniz. Dövme önemli bir sanattır ve geri dönüşü ancak çok daha acılı ve pahalı yöntemlerle mümkün olabiliyor.

    Kalıcı dövme keyfi bir şeydir; yaptırmadığınızda bir şey kaybetmezsiniz veya yaptırdığınızda kazancınız olmaz.
    Bu sebeple fiyat konusunda biraz esnek olmalısınız, ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınızı unutmayın. Bunları lütfen mantıklı bir şekilde düşünerek karar verin.
  3. Dövmeciniz randevuyla çalışıyorsa lütfen randevu alın ve mümkünse ön görüşme için stüdyoyu ziyaret edin. Böylece hem aklınızdaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz, hem dövmecinizle tanışmış olursunuz (dövme işlemi sırasında çok daha rahat olmanızı sağlayacaktır) hem de çalışma ortamını görmüş olursunuz.
  4. Randevu tarihinde ve saatinde stüdyoda olmalısınız; geç kalmanız hem dövmeciniz hem de (varsa) sizden sonraki müşterileri için problem oluşturabilir. Lütfen bunları düşünerek hareket edin.
  5. Kalıcı dövme işlemi bittiğinde, işlemi uygulayan dövme sanatçısı yapmanız gereken bakımı anlatacaktır. Söylediklerine harfiyen uymalısınız. Zira dövmeciniz hem sizin hem de yaptığı çalışmanın sağlığını düşünerek sizlere bakım önerecektir. “Ben hiç bakım yapmadım” diyen çevrenize lütfen uyum sağlamayın ve dövmenize iyi bakın. Eğer bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız dövme bakımı yazımıza gidebilirsiniz.
  6. Dövmenizde bir problem yaşarsanız (şişme, kanama vb.) hemen dövmecinize ulaşım sağlayınız. Zira tecrübeli bir dövme sanatçısı sizi yapmanız gereken hakkında bilgilendirebilecektir.

Eğer sizde dövme yaptırmayı düşünüyorsanız ve Ereğli’de dövmeci arayışındaysanız bizlerle iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz veya randevu alabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız, önerileriniz ve şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için, hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz.
Randevu almak isterseniz, randevu al sayfamızdan, randevularımız hakkında daha fazla bilgi alabilir, ve randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon