Aklınızda bir dövme tasarımı varsa ve ya dövme modeli tasarlatmayı düşünüyorsanız önce hangi bölgenize yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz. Unutmayın ki kalıcı dövme, ömür boyu vucüdunuzda taşıyacağınız bir sanattır. Sildirme ve ya kapatma işlemleri çok daha meşakkatli, masraflı ve acılı işlemlerdir.

Günümüzde bir çok insan “dövmem olsun” mantığıyla dövme yaptırabilmektedir. Lütfen böyle bir düşünceden uzak kalın, ilerideki kariyerinizi düşünerek adımlar atın, model seçiminde acele etmeyin.

Başka birisinin yaptırdığı dövmelerden kaçının. Örnek olarak, aklınızda bir şeylerin belirmesi açısından evet inceleyebilirsiniz, benzeri modeller bakabilirsiniz, iyi olabilir. Fakat dövme genellemenin dışında, kişisel bir sanattır ve öyle olmalı.

Dövme stüdyomuzda kişiye özel tasarımlar yapmaktayız. Eğer aklınızda bir fikir varsa ve vücudunuza yansıtmak isterseniz, Özel Dövme Tasarımı yazımızı okuyabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon