Bu yazımızda sizlere Ereğli / Zonguldak bölgesinde ki dövme salonlarının fiyatlarına göz atacağız ve kapsamlı bir şekilde ele alacağız.

Aslında dövme fiyatları, her ne kadar uygun olsa bile bazı insanlar tarafından yine de pahalı bulunabiliyor. Kalıcı dövme, hayatınız boyunca üzerinizde taşıyacağınız ağır bir yüktür. Üstelik sağlık açısından, hijyenik bir ortamda, steril ekipmanlarla yapılmazsa bir çok risk barındırmaktadır. Bu sebeple, değişebilecek malzemeler (iğne, mürekkep, boya potası, tip) her dövmede steril paketlerden açılır ve sonrasında tıbbi atık olarak atılır.

Üstelik dövme, kısa zamanda öğrenilebilecek bir sanat değildir. Her ne kadar yeteneğiniz olursa olsun, gerek sağlık açısından, gerek teknik açıdan öğrenilmesi gereken bir çok şey ve kazanılması gereken tonla tecrübe gerekmektedir. Bu sebeple bir dövme, bir-iki saatte uygulanabilir, ama belki bir ömürle yapılır.
Malzeme ve ekipman masrafını bir kenara bıraktığımızda bile, ortada değer biçilemeyecek bir sanat vardır. Çünkü bu sanat silgiyle silinip gitmemektedir.

Dövme yaptırmadan önce dövme sanatçınızı araştırmalısınız; daha önce yaptığı işlere, çalıştığı tarzlara mutlaka bakmalısınız. Kendi tarzında çok iyi işler çıkaran bir dövme sanatçısı, sizin istediğiniz bir tarzı belki daha önce hiç çalışmamış olabilir.

Ereğli’de bulunan dövme salonumuzda, sizleri de düşünmekteyiz ve fiyatları olabildiğince aşağıda tutmaktayız. Salonumuzda dövme başlangıç fiyatı 125 ₺ olarak belirlenmiştir. Normal şartlarda ülkemizde, her esnafa ve iş yerine yapıldığı gibi bir alt sınır belirlenmektedir. Aynı şey dövme salonları ve dövme sanatçıları için de belirlenmiştir. Hemen altta görebileceğiniz fotoğraf da, ülkemizde belirlenen dövme taban fiyatıdır:  Fakat yine de müşterilerimize daha uygun fiyattan hizmet vermek için, neredeyse yarı fiyattan makine açılış ücreti belirlemiş durumdayız.

Üstelik belirli aralıklarla kalıcı dövme çekilişi yapmaktayız, haberdar olmak ve katılım sağlamak için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz..

Yorumunuzu Yazın

Bizlere ulaşmak için birçok yol izleyebilirsiniz! E-posta gönderebilir, arayabilir, mesaj yazabilir veya hemen yanda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz! Contact Icon